Každý chce dokonale vonět. Každý chce zažít ten pocit luxusu a připadat si zkrátka dokonale. Je to sexy pocit, když víte, že pěkně voníte, ale nezapomínejte, že každý za příjemnou vůni považuje něco jiného. Vůně máme například často spojené se vzpomínkami a určitě nechcete někomu připomenout něco ošklivého

99412-1

Představte si, že přijdete na pohovor a váš parfém potencionálnímu zaměstnavateli připomene bývalou ženu po divokém rozvodu. Co myslíte, vezme vás? Asi si snadno vydedukujete, jaký bude výsledek pohovoru. Samozřejmě dopředu nemůžete takovou věc nikdy vědět. Nemůžete tušit, že vaše vůně je i vůní bývalé ženy zaměstnavatele. Ale lze tomu alespoň částečně předejít tak, že nebudete používat tuctové parfémy. Snažte se dámský parfém vybírat tak, aby byl opravdu unikátní a aby vás dokonale vystihoval.

Někteří lidi milují vůni parfému, u jiných vyvolává alergii. Do kanceláře si vybírejte parfémy citlivě. Parfémy do práce, vybírejte takové, které nejsou vtíravé nebo tak výrazné, aby okolí způsobovaly migrénu. Stejně tak do divadla, kina a jiných uzavřených prostor je důležité dávat pozor na těžké parfémy. Určitě se doporučuje používat do společnosti spíše toaletní vodu. Toaletní voda nemá tak vysoký obsah vonných látek a není tedy tak moc silná, jako parfemovaná voda. Parfemovaná voda se hodí spíše do zimních studených měsíců. Ale ani v zimě by se to s parfemovanou vodou nemělo příliš přehánět. U parfémů platí více něž jinde, že méně je někdy více.

3695-1

Zkuste tedy místo parfému používat toaletní vodu – mnoho výrobců vyrábí své nejprodávanější parfémy také v odlehčené verzi. Nanášejte parfém nebo toaletní vodu tak že ji vstříkneme do prostoru před sebou a kapičkami projděte. Nebo si stříkněte malé množství na zápěstí na krk nebo lehce do vlasů.
V zimě mohou být vůně těžší, kořeněnéV létě používejte lehčí citrusové, mýdlové, květinové vůně. Vhodné je vůně střídat. Mnoho lidí má jeden oblíbený parfém a ten používá stále dokola ale co když existuje I lepší vůně? Rozhodně vyzkoušejte více parfémů a vytvořte si svou vlastní parfémovou poličku. Nebojte se experimentovat a zkuste i méně známé značky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup