Konkurence je veliká a tato ještě před nedávnem neznámá pohybová hra se dostává mezi jednu z velmi oblíbených akcí nejen mezi přáteli. Je to tady laser game! Každý už ví, co to znamená, pár blázínků, co si po stresu na pracovišti přijde zaběhat do uzavřeného prostoru a zabojovat si proti svým soupeřům. Je to perfektní relax a rozhodně super věc při odbourávání stresu!billboard-left(1)
Jak nadpis napovídá, existuje více typů této hry? Odpověď je ne! Základ je vždycky stejný. Skupina lidí, která si přijde zahrát, je před samotným zahájením vybavena svítícími vestami a laserovými pistolemi, jedná se o hru, kde týmy proti sobě soupeří a snaží se zabrat základnu druhého týmu. Avšak, jak zde bylo také řečeno, konkurence začíná být veliká a pro vás jako zákazníka není výběr jednoduchý, když nevíte, jaká pozitiva některá centra nabízí. V Praze poblíž zastávky metra Českomorovská naleznete místo, určené přímo pro vás. Neustále na sobě pracují a nejen, že nabízejí dva druhy prostor pro hru laser game, ale několik typů her. Kde princip je stejný, ale cíl se může lehce lišit, jednotlivé hry jsou také rozdílné v hráčské úrovni klientů.

  • AGENTI

Oblíbená hra, která je vhodná už pro začátečníky. Není to úplná klasika. Všichni hráči jsou proti jednomu náhodně vybranému agentovi, ten se snaží přežít co nejdéle a nejspíše se pěkně zapotí.

  • DEATH MATCH

V této hře jsou v podstatě všichni proti všem. Každý z hráčů se snaží nasbírat co nejvyšší počet bodů. Kolikrát zasáhne, tolik bodů dostane, nejlepší vyhrává! Vhodné již pro začátečníky

  • GRAFFITI

Vhodné pro menší skupinu, zde nejen střílíte na soupeře, ale také si označujete zdi a vlastně cokoliv v aréně, za to získáváte body.

  • CHALLENGE

Jedná se o hru s pravidly složitějšími, ale jistě je brzy pochopíte. Výhodou je, že zde mohou spolu hrát velmi smíšené skupiny, co se týče hráčské úrovně. Je to přímo vhodné.

  • KING OF THE HILL, ZÁKLADNY/DOMINATION

Tyto hry jsou vhodné do arény Aztec, kterou herní centrum nabízí.

  • TEAM DEATH MATCH

Je to hra v týmech, které stojí proti sobě a snaží se nasbírat co nejvíce bodů. Existují i vylepšené verze této hry. TEAM DEATH MATCH SE ŠTÍTEM A TEAM DEATCH MATCH SE ŠTÍTEM A MUNICÍ

Aztec (1)

  • KLETBA

Podobné jako deatch match, jen je zde jeden z hráčů postižen kletbou. Je to zpestření klasiky.

  • ZOMBIES

Náhodně vybraní zombie, se liší barvou vesty od ostatních hráčů, mají za úkol i zbytek arény přeměnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup