Začátky nebývají nikdy jednoduché a u začínající firmy to platí dvojnásob. Právě ta se musí hlavně v počátcích vyrovnat z řadou problémů, které jí buď posílí, nebo dovedou na bod krachu. Mnoho začínajících firem proto vsází na internet a vytvoření webových stránek, které mají firmu zviditelnit a přivést nové klienty. Ale stačí to? V dnešní době, kdy je internet zahlcen reklamou na nejrůznější zboží a kvalitně vytvořenými stránkami už se pyšní téměř každá firma? Je potřeba, aby webové stránky dokázaly svého potencionálního zákazníka zaujmout. Web by měl být pro zákazníky snadno čitelný a přehledný. Bohužel ani přes veškerou snahu při tvorbě webových stránek se vám může stát, že si k vám zákazník najde cestu jen velmi těžko. Existuje tedy vůbec nějaké řešení? Řešením může být seo brno, které nabízí celkovou analýzu webu.Graf návštěvnosti

V dnešní době je na internetu mnoho respondentů, kteří se snaží prorazit. Reklamní poutače uživatele internetu neustále bombardují nejrůznějšími reklamami na produkty, které vlastně ani nepotřebují. Nově vytvořený web se tak skoro nemá možnost uchytit, jelikož je ve vyhledávacím prohlížeči za řadou dalších a potencionální zákazník se k němu často ani nedostane. PR články jsou revolučním řešením, které pomáhá k zviditelnění menším webům. Dokáží během krátkého časového úseku zvětšit návštěvnost až několikanásobně.
Plánování dopředu

Kvalitně vytvořené webové stránky ještě nejsou zárukou úspěchu!

I když máte ve firmě schopného programátora, který dokáže dovést webové stránky k dokonalosti, ve většině případů to bohužel nestačí. Důležitá je i propagace, ale s tou má spousta programátorů téměř nulovou zkušenost. I sebelepší vzhled webových stránek tak více zákazníků stejně nepřivede a reklama, i když pouze ta na internetu, může být pro začínající firmy finančně velmi náročná. O reklamě v televizi snad ani nemluvě!