V současné době trh nabízí skutečně velké množství granulí, avšak otázkou je, co obsahují. Ne vždy se majitel dívá na složení, ale více na cenovou relaci. Kdo ovšem chce, aby mu zvířecí kamarád zdravotní prospíval a dožil se vysokého věku, tak by měl věnovat pozornost jídelníčku, který mu předkládá každý den. Suché krmivo je praktické, protože se skvěle skladuje a navíc i převáží, ale ne všechno bude chutnat nebo dokonce odpovídat standardu zdraveného stravování.

pes granule nechce

Granule, které si získaly oblibu

Možná jste se ještě nesetkali se značkou Pettime. Tyto granule jsou skutečně zvláštní v tom, že za jejich výrobou stojí veterinární lékaři a specialisté, kteří sestavili recepturu pro jednotlivá plemena a tím zajistili plnohodnotné krmivo po celou dobu zvířecího života. Je pravdou, že i když složení granulí je naprosto bezchybné, tak se může stát, že někomu skutečně vyhovovat nemusí. Je to sice výjimka v tak velkém množství odběratelů, ale skutečně reálná. Ani nám lidem ne vše chutná. Výhodou u tohoto výrobce není jen sestavení jídelníčku podle potřeby a nastavené dávkování, ale rovněž je zde Pettime 100% záruka vrácení peněz. Kdyby náhodou vašemu pejskovi granule nechutnaly, tak peníze budou putovat zpět na účet. Je pravdou, že je třeba dodržet nějaký postup.

sto procent

  • Do deseti dnů je nutné vyplnit formulář, který naleznete na registrovaném účtu. Poznáte ho podle názvu Reklamace.
  • Zbytek krmiva musíte vrátit, tím je jasné, že opravdu granule nechcete a nemáte zájem ani o předplatné dalšího krmiva.
  • Částku dostanete zpět, avšak bude pokrácena o chybějící gramáž.

To vše je pro případ, kdyby chtěl někdo získat krmivo zdarma a tak je ještě navíc tato záruka pojištěna tím, že se poskytuje pouze jednou. Výrobce garantuje 100 % kvalitu, což není ani divu, když krmivo je sestaveno veterinárním lékařem, nutričním specialistou a dalšími odborníky.