Tyto předměty mají displej a ten je vlastně i takovou pracovní plochou. Ta by se neměla poničit, protože potom hrozí i to, že přístroj nebude fungovat, jak má. Proto stačí několik škrábanců, nebo praskliny a již nastávají potíže. Přístroj si dělá, co chce on sám a nikoli jeho právoplatný majitel. Tato příčina je vlastně nejčastějším důvodem k návštěvě techniků v opravnách a ti vědí, že majitel nepoužívá žádnou ochranu. Jinak by se to nebylo stalo. Více již není jejich problém, jsou to peníze majitele přístroje, o které on přijde. A vesměs se dá říci, že naprosto zbytečně. Ochranná tvrzená skla a fólie na Apple iPad Air 11 (2024) s čipem M2 jsou přece tak lehce ke koupi. A nejen na citovaný přístroj, ale na všechny ostatní. Proto je dobré tyto ochrany používat v praxi, jinak se vystavujeme zbytečnému riziku.

práce s tabletem

Poškrábaný displej také nesvědčí zrovna moc a šetrnosti svého uživatele. Jistě, někdo, kdo vydělává jako poslanec, tak tomu je to jedno. Pokud mají displej poškrábaný, tablet nebo mobil prostě vyhodí a koupí si nový. Ale běžný uživatel na to nemá. Ledaže by mu stačil nějaký starý tablet za pár stovek. Ale takových lidí zase moc není.

práce s tabletem

Displej skutečně neochrání nějaká nálepka za dvacet korun, koupená někde v asijské tržnici. O kvalitě toho zboží tam jistě ví každý své. Proto se nenechávejte nalákat na láci těchto předmětů a prchejte od nich do dáli. Raději dejte o dvacet korun nebo více a budete mít extra kvalitně chráněná displej. Ale pozor také na internetu, nejen v asijských tržnicích číhá nekvalitní zboží. I na internetových obchodem můžete na nějaký takový švindl narazit. Proto důrazně varuji před nákupem jinde než zde v tomto článku. Všude jinde na to můžete doplatit.

Neváhejte a nehledejte jiné prodejce. Klikněte na odkaz v první čtvrtině článku a objednávejte zboží jedině tam. Nikde jinde.