Vzhledově omládnout, ale získat moudrost starých, je přáním nejednoho z nás. Na trhu existuje spousta přípravků, které mají za úkol dodat vaší pleti mladistvý vzhled, a také spousta knih, které mají dodat vaší hlavě moudrost. Ne vždy však tyto investice zabírají, a tak se lidé pokoušejí hledat jiné řešení. Věříte v magickou léčivou schopnost kamenů a minerálů? Pak je pro vás tím pravým rozhodně Šungit.

Co je to Šungit?

Šungit je kámen, který je až nápadně podobný grafitu. Na rozdíl od něj však disponuje vlastnostmi, kterých si lidé po celém světě nesmírně váží. Tento kámen totiž pohlcuje elektromagnetické záření, a také umí proměnit vodu v biologicky aktivní tekutinu. Je to jeden z mála kamenů, který se hodí opravdu pro každé znamení zvěrokruhu.

šungit

Jaké vlastnosti jsou Šungitu připisovány?

Šungit je mnohdy popisován jako kámen, který mění vodu ve víno (obrazně řečeno). Má totiž schopnost obracet dobro ve zlo, a to hned v několika úrovních. Nejčastěji je spojován s několika schopnostmi:

  • Dokáže všechny strachy proměnit v odvahu, smutek v radost, a stres v energii potřebnou k dosažení všech cílů.
  • Vše kolem sebe probouzí k životu. Mění energii v místnosti, ale i v lidech samotných.
  • Čistí vodu, a zbavuje ji všech škodlivin.
  • Omlazuje pleť, zlepšuje kvalitu vlasů, a také pomáhá lidem dostat se do lepší kondice.

pyramida

V jakých formách lze Šungit sehnat?

Šungit se na trhu vyskytuje v několika podobách. Lze sehnat kamínek, který můžete nosit u sebe pro štěstí, nebo jej přidat do akvária. Do akvária se však častěji k čištění vody využívá Šungitová drť. Jako dekoraci pak lidé obvykle volí Šungitovou pyramidu, která má účinky na očistu domova. A v neposlední řadě jsou populární také Šungitové šperky, jako náramky, přívěsky, či náušnice.

Ideální je kombinovat všechny způsoby, a pojistit si tak, že se budeme cítit dobře doma, i na cestách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup