Čekáte i vy netrpělivě na to, až se vaše dítě rozběhne a začne si užívat pohyb, jakým je chůze? Možná má k tomu už dobré předpoklady, ale jeho nejistota mu brání v tom, aby se do prvních krůčků pustilo naplno. Získat odvahu ovšem může i díky vám, když mu zakoupíte dřevěné chodítko pro děti, které mu bude sloužit nejen jako stabilní opora, ale i hračka, se kterou je vždy legrace.

dítě na čtyřech

Sortiment tohoto úchvatného zboží, které je dětem nápomocné při jejich prvních pokusech o chůzi je bohatý a u nás se můžete podívat na dřevěné verze, které se vám zalíbí i díky jejich vzhledu.

Barevné, pevné a ideální pro začátek

Chodítko je fantastický nástroj k tomu, jak umožnit dítěti rychlejší start do života na dvou nožičkách. Je to pomůcka, které největším cílem je podpořit dítě v jeho stoupání s pomocí opory, jakou je pevné dřevěné madlo a díky pohyblivým kolečkům i odrazit se z místa, na kterém stojí – o kousek dál.

  • Nenásilnou formou se tedy můžete dopracovat do stádia, kdy se vaše dítě přestane obávat toho, že upadne nebo to nezvládne.

Konstrukce ze dřeva je navíc pro chodítko to nejlepší, co na trhu můžete najít. Pevný a stabilní materiál vás ubezpečí v tom, že jste vašemu dítěti pořídili kvalitní chodítko, se kterým se hravě vyhne pádům a různým úlomkům jeho částí.

dřevěná skládačka

  • Má totiž dlouhověkou životnost, protože je vyrobeno z nezávadného materiálu, který je vhodný už pro nejmenší ratolesti.

Díky jeho barevnému vzhledu upoutá každé dítě i svým designem. V naší nabídce nalezete i verzi s Krtečkem, který má u dětí jako hračka velký úspěch. Nachází se na něm několik hracích prvků a her, které dětem umožní vzdělávat se a učit novým aktivitám, ale i posilovat jejich motorické zručnosti. Díky těmto přednostem se rovněž stane hračkou, kterou vaše dítě nebude přehlížet, ale naopak si s ní hrát denně. S chodítkem tedy nuda nehrozí a v případě, že ho vaše batolete ještě nemá, je nejvyšší čas přemýšlet o jeho zakoupení.