Kdo by nechtěl dostatek peněz k tomu, aby si mohl splnit svoje sny či financovat veškeré potřeby? Ne každý však takovou sumou disponuje a šetření by mohlo trvat i léta. Především podnikatelský záměr dlouho nepočká a firma potřebuje prosperovat.

měna

Jediným vhodným řešením je tedy vzít si nějaký ten úvěr. Nejobvyklejší způsob získání je podat žádost v bance. Tady však často nastávají problémy, které vedou k zamítnutí žádosti a čas se tak protahuje a peníze v nedohlednu. Pokud máte ještě ke všemu záznam v registrech dlužníků, tak v bance není šance získat ani pár tisíc natož statisíce.

Ale žádné obavy mít nemusíte ani se vzdávat svých snů. Americká hypotéka bez registru je řešením, které pomůže získat peníze mnoha klientům.

Získání peněz bez zdlouhavých procesů
Přísné podmínky v bankách tedy vedou klienty do nebankovních společností, kde je vyšší šance získání úvěru. Výhodné podmínky, které nabízí americká hypotéka bez registru, potěší všechny klienty a především ty, kteří mají záznam v registrech dlužníků nebo nemůžou obvyklým způsobem doložit svoje příjmy.

Již do 24 hodin můžete mít žádost schválenou a posunout se tak dál. Vzhledem k tomu, že peníze je možné v tomto případě využít na cokoliv, tak je můžete použít i pro firemní účely.

obnos

Podmínkou pro získání je ručení nemovitostí. Z tržní ceny nemovitosti je pak možné získat maximálně 50 až 70%. Cena se určuje dle aktuální tržní hodnoty nemovitostí. Jako zástavu můžete v tomto případě využít také komerční objekty, chaty či chalupy a samozřejmě byty či rodinné domy.

Doba splácení záleží na vaší konkrétní situaci a možnostech, ale můžete si vybrat období minimálně na 1 rok a maximálně na 30 let. Díky tomu si splátky rozložíte tak, jak vám bude vyhovovat a aby byl co nejméně zatížený váš měsíční rozpočet.
Po podepsání smlouvy máte peníze na účtu a váš život se změní k lepšímu.