Jak poznat dobrou autoškolu v Praze? Třeba podle referencí, které lidé píší na webové diskuse, anebo z osobních zkušeností lidí, které znáte. Těch ukazatelů, které je žádoucí sledovat, abyste si opravdu dobře vybrali, je celá řada, zejména tam patří vybavení, dodržování zákonných norem a vyhlášek a také ochota odvést dobrou práci a vyjít zákazníkovi vstříc. To nejdůležitější, co však nesmíte opomíjet, je osoba instruktora. Na něm velmi záleží, jak se vám povede, a jak vás připraví na praktický provoz. Co se v autoškole naučíte, totiž pravděpodobně uplatníte po zbytek života.

Praha Holešovice

Dobrý instruktor v autoškole je k nezaplacení

Protáhne vás obtížnými úseky – k čemu vám bude autoškola, když ji ošidíte, a v terénu vás pak překvapí složité situace, které pak skončí autonehodou? Autoškola je tu od toho, aby vám umožnila samostatně řídit vůz kdekoli, i bez instruktora na sedadle vedle vás.

cvičiště v autoškole

Naučí vás couvat a parkovat – tohle nepodceňujte, protože to budete potřebovat každý den, tedy každý den jízdy s autem. Požádejte instruktora, aby vás učil i couvání a parkování ve svahu.

Připraví vás na hustý městský provoz – dnešní automobilový provoz je mnohem hustší, než před třiceti lety, a autoškola v Praze vás s ním seznámí mnohem lépe, než řidičské kurzy v řídce obydlené oblasti malých měst.

Bude trpělivý a nebude se vám vysmívat – víte, jak dlouho trvá příprava špičkového jezdce Formule 1 na jízdu po závodním okruhu? Anebo jak dlouho trvá výcvik pilota dopravního letadla, než usedne na kapitánské pilotní sedadlo? Jsou to dlouhé měsíce a roky trpělivé práce, ale tím nic nekončí, naopak začíná mnohaleté období čerpání zkušeností, takže opravdu špičkovým pilotem se stáváte až po mnoha tisících nalétaných hodin, tedy přibližně po deseti až dvaceti letech praxe. Pokud si toto uvědomuje i instruktor v autoškole, nebude se vám vysmívat, protože sám prošel podobnou cestou, jako vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup