Jistě si všichni moc dobře pamatujeme dobu v pandemii kdy byly většinou otevřeny pouze obchody s domácími potřebami či dokonce pouze s potravinami. A také jsme momentálně všichni nadšeni z toho že tato doba je téměř za námi a nic takového už nemusíte řešit, protože jsou otevřeny nejen obchody s potravinami ale také všechny ostatní. A z pohledu obchodníků je to dost velké pozitivum a to jenom z toho důvodu že si konečně mohou vydělat například na zaplacení nájmu jejich obchodu či pouze na to aby dokoupili dostatek zboží. Jenže i když to všechno co se momentálně děje vypadá růžově tak realita je ve skutečnosti naprosto jiná.

Při pandemii

Lidé jsou tak zmateni z toho co se dělo pár měsíců zpět že mají stále strach někam chodit a tudíž se v obchodech objevuje možná ještě míň lidí než v době pandemie. A tudíž se v dnešní době můžeme setkat s lidmi kteří zavítají do krámu jednou za měsíc ale za to si udělají jeden obrovský nákup aby poté už nikam nemohli a to z toho důvodu že se bojí že stále hrozí to že se mohou od kohokoliv nakazit, Jenže jestli je to pravda a je možné se nakazit bohužel nikdo neví na 100% a to jenom z toho důvodu že našem milovaná vláda tvrdí každou chvíli něco jiného. A je naprosto samozřejmé že se stále najdou ti kteří si radši vše nakoupí přes internet místo toho aby si zašli do klasického kamenného obchodu.

Po pandemii

A jak už bylo zmíněno výše v článku lidé se stále bojí možné nákazy a proto vyhledávají obchody ve kterých se zrovna nenachází hodně lidí a nebo chodí nakupovat v dobách kdy se v daném krámě nachází co nejmenší počet osob. A také je jasné že lidé i nadále preferují platby kartou. A to bohužel znamená že pokud se vyskytne jakýkoliv problém týkající se pandemie nebo dokonce i něčeho jiného. Budou právě tyto lidé opět dělat velké nákupy a tím akorát docílí toho že polovina zakoupených potravin skončí v koši protože to nestihnou sníst včas. A jak říká jedno české přísloví,, starého psa novým kouskům nenaučíš“ Takže jak jste si jistě mohly všimnou Češi se do obchodů neženou a nejen Češi, tohle je momentálně problém všech zemí a států.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup