Hned na úvod je důležité uvést, že se opravdu nejedná o drogu, na kterou by si člověk měl vytvořit závislost. I tak je potřeba s touto látkou zacházet velmi opatrně. Při delším používání poškozuje sliznici a plíce. Poppers Amsterdam patří k nejznámějším a nejlépe vonícím látkám tohoto druhu. Také někdy označován jako sběratelský kousek. Dá se bez jakýchkoliv problému zakoupit jak na internetu, tak v kterémkoliv sexshopu.
homosexuálové na procházce.jpg
A to za pár stovek korun. V oblibě ji má nejen gay komunita, ale také heterosexuální páry. V prodejně ho najdete v malých lahvičkách, které jsou, menší než kapky do nosu nebo do uší. Má také více využití. Tyto látky se používají jako čisticí prostředky, v nemocnici jsou určeny na rozšiřování cév a taky se jedná o afrodiziakum, kterým si můžete zpestřit svůj sexuální život. Pokud si k tomuto přípravku přičichnete, může Vám vůně připadat velmi podobná odlakovači. Běžně se totiž využívají jako čističe kůže a magnetických hlavic. Ale jak na tuto látku pro zážitek ze skvělého sexu?
romantika u zábradlí.jpg

Poppers s mírou!

Pokud se se svým partnerem rozhodnete využít omamných účinku tohoto zázraku, je potřeba dodržovat pár zásad. Používat toto afrodiziakum se totiž musíte naučit. Aby totiž měl ten správný účinek, je potřeba najít ten správný okamžik, kdy k lahvičce přičichnout. Díky tomu prodloužíte o minutu až dvě zážitek z orgasmu. Už zde, ale byste měli vědět, že látku je možné vdechnout jen jednou. A ještě k tomu velmi opatrně. Je potřeba si dávat pozor, ať se látkou nepolijete z důvodu vytvoření ekzému. V horším případě ústního požití, Vám hrozí smrt. Také byste neměli toto afrodiziakum používat zároveň s léky na potenci. Může totiž způsobit infarkt nebo mozkovou příhodu. Sex si užívejte i bez alkoholu nebo drog, pokud chcete, aby Váš zážitek ze skvělého sexu byl bezpečný. Díky Poppers Amsterdam zažijete stavy euforie, velkou sexuální touhu, neskutečný orgasmus a omámení.