Aplikace Mobilní banka určená pro klienty Komerční banky se dočkala nové verze. Uživatelé ji nyní mohou stahovat z Google Play pro Android nebo z App store pro iOS. Vývojáři se pochlubili, že na vývoji nové verze a návrhu nových užitečných funkcí se podílelo přes tisíc klientů, kteří zpětnou vazbou sdělili vývojářům, jaké funkce jim chybí.
peníze s rostlinkami
Výsledkem spolupráce je aplikace upravená tak, aby co nejvíce reflektovala používání v praxi. Zlepšila se díky tomu ergonomie aplikace. Některé stávající funkce se přesunuly na nové místo a další přibyly. Změnil se i design, který je nyní jednodušší a na Androidu ctí pravidla pro Material design. Aplikace od Komerční banky je dostupná v klasické i do Business verzi. Vývojáři zvládli zapracovat i podporu pro nejnovější Android 10.
V nové aplikaci přibyl zejména v poslední době velmi populární tmavý režim, do kterého se převlékají celé systémy. Tmavý režim dokáže večer šetřit oči. U zařízení s OLED displeji pomáhá výrazně šetřit baterii, ale nějaké to procento ušetří i na klasickém IPS displeji.
akcie na mobilu
Mezi novými funkcemi se objevilo například přihlašování pomocí rozpoznání obličeje. K této funkci potřebují uživatele Android 9.0 a novější. Aplikace přináší kromě technických novinek i ty finanční. Nově mohou uživatelé provádět vyšší platby. Denní limit plateb se totiž posunul z 300 000 Kč na 500 000 Kč. Uživatel si může nechat zobrazit PIN kódy platebních karet a k platebním kartám bude aplikace doporučovat i různé doplňkové služby (např. pojištění). Pokud jste v minulosti potřebovali výpis z platebního účtu museli jste se přihlásit do webového prostředí, nyní můžete stahovat výpisy i v mobilní aplikaci. V případě, že není na účtu dostatečná částka na provedení platby, banka se pokusí automaticky v následujících dvou dnech o opakované zpracování příkazu.
kalkulačka a propiska
Ostatní funkce
·         Ovládání na pár kliků – snadné ovládání a důraz na ergonomii
·         Bezkontaktní placení mobilním telefonem – pokud Váš telefon obsahuje NFC čip, můžete platit u terminálů bezkontaktně jako s platební kartou
·         Hledání bankomatu nebo pobočky – aplikace dokáže najít nejbližší bankomaty a pobočky v okolí podle GPS
·         Výhodné nákupy – aplikace nabízí slevy do některých obchodů
·         Důležité telefonní kontakty – přehledný seznam kontaktů, které se hodí v případě ztráty karty nebo zájmu o nové služby
·         Nastavení účtu – možnost nastavit limity, trvalé platby, sjednat služby
·         Podpora Wear OS – přístup k informacím o účtu z chytrých hodinek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup