Pokud jste narazili na tento článek, jistě si položíte, ve své bystré a chytré hlavě, několikero otázek. Za a) je to vůbec pravda? B) kdo to napsal? C) dá se to sdílet? Dvě z těchto otázek si ještě rozvedeme, pokud vám v mysli rezonovala spíše otázka c), tak je s vámi již určitě něco špatně, pokud budete sdílet všechno po přečtení hned první věty.
omezení řetězem

a) Projděte si články

Je tam něco podivného? Proklamují články něco divného, podivného, rozporuplného? Například je na webu příliš mnoho zmínek o chemtrails nebo o tom, že očkování je to nejnebezpečnější, co může postihnout váš rod. Je tam několik článků, které pojednávají o zázračných čínských a amazonských levných rostlinách, které mohou zachránit svět před rakovinou, ale velké společnosti si to šetří pro Rotchildy? Je tam několik článků nenápadně vzývajících až zbožně Putina nebo nějakou silnou, autoritativní, a velmi kontroverzní osobu? Je tam zmínka o mimozemšťanech, únosech a stavbě Stonehenge jako intergalaktické brány? Je tam slovní spojení reptilian a papež nebo Jay Z? Všechno výše zmíněné je až rizikově výstražné znamení, že možná tento web nebude to nejvěrohodnější.
tvář ve stínu

b) Zjistěte, kdo to vlastní

Má web nějakého vlastníka, autora, který je jasně viditelný a kterého si můžete vyhledat? Nebo alespoň společnost? Nebo je tam pouze napsané něco o třetí osobě? Je tam jasně daná adresa, kdo a co je redaktor a kdo za to zodpovídá? Ani u jedné otázky nemáte ano? Tak to bych se měl snad ještě více na pozoru.

c) Kdo to píše?

Pěkný článek o tajném léku na Aids, rakovinu a závislost na kokainu v jednom – může to snad být ještě lepší? A to všechno lze pořídit na podivné adrese za pouhých pár tisíc. Wau. A kdože to napsal? Není tam autor? Je tam jen velké X nebo nějaká pěkná přezdívka? Divné, nebo ne?

Pokud jste na nějaké takové weby či články narazili, mějte se na pozoru. Přece jenom za tím můžou stát ti reptiliáni, přece jenom. Všechny ty znaky Illuminátů a pyramidy, není to všechno tak trochu… nadpozemské?