Obměna nábytku je čas od času nutná nejen v našich domácnostech, ale také například v kancelářích. V současné době je celá řada obchodů, kde lze nakoupit výhodně a rychle přesně to, co si do svého interiéru představujete. Problém může nastat někde jinde. Ne každý má dostatek času i zkušeností, aby si svépomocí vše sestavil a smontoval. Většina nábytku se totiž dodává v demontu. Proto je dobré zavolat si řemeslníky, kteří vše udělají odborně, a hlavně za vás. Služby se ale netýkají jen montáže nábytku, ale také jeho dovozu až na místo určení. Po smontování nábytku se nemusíte obávat velkého úklidu. Firma po sobě dá vše do původního stavu.

montáž nábytku

  • Změna bude tedy jen jediná.
  • Budete mít nový nábytek přesně na tom místě, které si určíte.

Stěhování může vašemu nábytku prospět

Podobný problém, jako při nákupu nového vybavení, může nastat i při stěhování. Přemisťovat nábytek ve smontovaném stavu by znamenalo zbytečné výdaje navíc. Pokud se vše demontuje, pak se do stěhovacího vozu vejde mnohem více. Jednotlivé komponenty se obalí, aby nedošlo k jejich poškození a po transportu se opět smontují do původní podoby.

  • Současní výrobci většinou s touto možností počítají a spoje na nábytku vytvářejí tak, aby se opakovanou demontáží a montáží nepoškozovaly.
    • V mnoha případech je dokonce tento proces pro nábytek žádoucí.
    • Při montáži se totiž spoje opět dokonale zpevní a opraví se drobné vady, způsobené zubem času nebo používáním.

Počítat můžete i s likvidací starého nábytku.

příprava na montáž

Ještě by to chtělo porozhlédnout se

Nepotřebujete připevnit garnyž, pověsit obraz nebo zrcadlo? Během několika minut bude vše hotovo. Montáže Praha se týkají i sestavení zahradních pergol, které se ve většině případech také vyrábějí a posílají jako stavebnice. Na prodejních a propagačních akcích budete mít bleskově sestaveny prodejní stánky a můžete se zabývat jen prodejní strategií.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup