Emile Smith-Rowe patřil mezi nejlepší hráče Arsenalu v loňském ročníku. I proto okolo něj bylo v posledních týdnech poměrně rušno. Do svého týmu jej chtěla zlákat Aston Villa, která do Londýna poslala postupně tři nabídky, z nichž ta nejvyšší atakovala částku 30 milionů.

Manažer Arsenalu Mikel Arteta se však nechal slyšet, že Smith-Rowe určitě v týmu zůstává a není na prodej. Dokonce by měl v nejbližší době podepsat nový, vylepšený kontrakt.

Tato přestupová snaha byla zajímavá i z pohledu Aston Villy. Kromě Smitha-Rowa totiž už přivedla Buendiu z Norwiche. Vzhledem k tomu, že se v obou případech jedná o ofenzivní záložníky, zdá se, že Villans nepočítají do příští sezony s Jackem Grealishem. Chystá se velký přestup?

černá šipky

Od příští sezony budou mít týmy italské Serie A zakázáno používat zelené dresy. Podle prvotních informací se zdá, že k tomuto rozhodnutí vedení ligy donutily televizní společnosti, kterým se nelíbí, že dresy splývají s trávníkem a fotbalisté jsou tak při přenosech špatně vidět.

Federico Chiesa na EURU zaujal zástupce Chelsea. Ta poslala do Itálie nabídku ve výši 100 milionů eur. Juventus odmítl.

Fotbalový míč tráva

S poměrně divokou konstrukcí přišel server Goal.com. Real Madrid má v plánu se, kromě Sergia Ramose, „zbavit“ také Daniho Ceballose, Isca, Garetha Balea, Mariana Diaze a Luky Joviče a ušetřené peníze investovat do Kyliana Mbappého. Ten údajně vedení PSG řekl, že stávající smlouvu neprodlouží a v létě 2022 by se tak stal volným hráčem. Na odchodu z Realu by navíc měl být i Raphael Varane, takže s finančními prostředky by Bílý balet nemusel mít tak velké problémy, jako se původně zdálo.

Fabrizio Romano dnes v živém vysílání potvrdil, že o Patrika Schicka je aktuálně velký zájem. Mezi týmy, který jej sledují by měli být Tottenham, Everton a West Ham. Cena se odhaduje na zhruba 40 milonů eur. Dokážete si jej představit v Premier League?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup