Ať už čekáte na autobus, který má přijet až za půl hodiny, nebo trávíte nesnesitelně dlouhou chvíli v čekárně u doktora, jistě se chcete nějak zaměstnat, aby vám čekání rychleji ubíhalo. Tyto jednoduché online hry na mobil vám pomohou čas čekání překlenout.

Lodě

Téměř každý zná z dětství hru zvanou lodě. Jejím účelem je rozestavět si na desce určený počet lodí tak, aby to protihráč neviděl, a pak se snažit odhadem trefit ty jeho. Každý má stejný počet různě velkých lodí, a vyhrává ten, jehož lodě se udrží déle. Cílem hry je tedy potopit lodě protihráče dřív, než potopí on ty vaše. Tato hra lze stáhnout do mobilu, a hrát ji online proti jiným hráčům. Jedna hra zabere asi 5 až 10 minut, a za výhry získáváte online body pro postup, a online peníze pro stavbu virtuálního města. Je to příjemná oddechovka, která je především o taktice, ale také o štěstí.

vlakové nádraží

Slovní fotbal

Zde se jedná rovněž o online hru na mobil, kterou hrajete proti cizímu protivníkovi na síti. Hra má pět kol, a v každém kole dostanete oba ta stejná písmena, a úkolem je poskládat z nich co největší počet slov. Jak už tomu ve fotbale bývá, rozdávají se i karty. Pokaždé když jeden z vás využije v kole všechna písmena, dostává ten druhý žlutou kartu. Rovněž dostane žlutou kartu ten, jehož protihráč složil nejdelší slovo. Za dvě žluté karty je karta červená, která znamená, že v příštím kole přicházíte o písmeno. Vyhraje ten, kterému se daří poskládat více slov. Hra je tedy o slovní zásobě, a kreativitě.

slovní fotbal

Farma

V této online hře proti nikomu nebojujete. Úkolem je budovat si vlastní farmu, sázet, pěstovat, a sklízet. Chovat zvířata a prodávat potraviny. Čím déle hrajete, tím větší možnosti máte. Můžete také obchodovat s ostatními hráči, nebo si prohlížet jejich farmy a úspěchy. V této hře nikdo nevyhrává, ani neprohrává. Cílem hry je budovat a rozšiřovat. Jedná se především o oddechovou hru, ale pro dlouhé čekání je skvělá.