Každá zahraniční cesta vyžaduje potřebnou přípravu. Samozřejmostí je kontrola platnosti vyžadovaných cestovních dokladů a zabalení zavazadla. Ovšem co pojištění? Nezapomínáte na něj? Možná si myslíte, že tak krátká cesta za to ani nestojí, nebo jedete sice za dobrodružstvím v horách, ale byli jste už tolikrát a nikdy se nic nestalo. Nebo třeba jen věříte, že vše zpraví kartička vaší zdravotní pojišťovny. Omyl. Nikdy nevíte co na vás číhá, jaká souhra náhod, jaké nebezpečí či nenadálé onemocnění vás potká.

cestovní pojištění

Náhle se změní počasí a ztratíte se v horách, bude po vás pátrat tým vysokohorských záchranářů. Kdo to zaplatí? Půjčíte si v letovisku auto, vystoupíte, nedobrzdíte. Auto se rozjede a nedej Bože někoho usmrtí nebo způsobí nemalé škody. Prostě průšvih jako Brno. Stačí i menší problémy, které dokážou naprosto zkazit dovolenou. Zatoulaná nebo zničená zavazadla vás donutí k zakoupení nového ošacení, obutí a dalších nezbytných potřeb v místě pobytu a za nemalé peníze. Nebudete přece celý týden v jednom tričku a bez plavek. Určitě si zasloužíte satisfakci, problém jste nezavinili.

cestovní pojištění

Pojišťovna AXA nabízí tři typy pojištění v různých úrovních plnění. Pro krátký výjezd za hranice za účelem nákupu nebo návštěvy, postačí pojištění Reference. Zlatou střední cestou je cestovní pojištění Komfort, kde jsou pojištěna běžná rizika, se kterými se může setkat kdokoliv, na své cestě do zahraničí. Naprosto dokonalým pojištěním je varianta Excelent. Jistota, pohoda klídek. Ať už se přihodí cokoliv, jste pod ochrannými křídly pojišťovny. Postará se o vás ve všech nesnázích. Tento typ pojištění poskytne až 500 milionů na léčebné výlohy včetně zásahů horské služby, 25 milionů náhradu pokud způsobíte škodu někomu jinému a budete mít na telefonu českého lékaře v případě potřeby. Toto není pochopitelně celý výčet výhod pojištění Excelent.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup