Ve spoustě situací je potřeba odvést velké množství materiálu či věcí, takže se nevejde do osobního automobilu. Naštěstí to vyřeší zapůjčení vozíku.

Přívěsné vozíky

Parametry

Koupili jste si novou skříň, ovšem dosahuje velkých rozměrů, a do samotného vozidla se prostě nevleze? Stačí jen zapřáhnout vozík, skříň upevnit a můžete vyrazit na nerušenou cestu. Dnešní vozíky jsou úplně o něčem jiném oproti těm z dob minulých, a proto s autem vůbec netřesou, a hlavně nádherně drží jízdní stopu. Pokud si ho budete chtít zakoupit, tak musíte počítat i s dalšími náklady. Mezi ty patří technická prohlídka, povinné ručení a opotřebení jednotlivých součástek.

vozík za autem

Takže nákup se vyplatí, pokud budete vozík využívat poměrně často. Navíc si musíte určit pro jaké účely ho chcete. Naprostou klasikou je nebržděný vozík, který poslušně odveze materiál na stavbu. Jen je nutné mít vždy tažné zařízení, jenž je zapsáno v technickém průkazu. Využívá se i pro tažení karavanů, ovšem to vyžaduje už robustnější auto se silnějším agregátem, aby splňoval maximální hmotnost bržděného přívěsu.

Půjčení

Pro občasné akce se koupě určitě nevyplatí, a proto je nejvýhodnější si ho jen na určitou dobu vypůjčit. O vše se postará pronájem přívěsných vozíků v Praze , přičemž všechny zapůjčená vozidla jsou ve výborném technickém stavu a prochází pravidelným odborným servisem, takže se nemusíte ničeho bát. Povinné ručení a platná technická prohlídka je samozřejmostí. Půjčovaný vozík má i plachtu, takže materiálu uvnitř se nemůže vůbec nic stát a nepřekvapí ho ani prudký déšť či jiné nepříznivé přírodní podmínky. Kromě přívěsného vozíku si můžete půjčit dodávku, do které se toho vleze ještě mnohem více.

přípojka na tažné

Dále je k dispozici podval na auto, takže pokud se Váš čtyřkolový miláček někde rozbije, tak nebudete muset platit za drahý odtah. Samozřejmě tyto zařízení lze kombinovat, takže nepotřebujete ani vlastní automobil. A proto vůbec nevadí, když nechte investovat do tažného. Rezervaci si můžete zajistit jednoduše přes krátký formulář na webu.