Co se různých drahých kamenů týká, jsou tyto nesporně svým způsobem krásné a oku lahodící. To vidí každý. A proto je také spousta lidí, kteří si nějaké podobné krásné kameny pořizují. Někdy jimi zkrášlují sami sebe, někdy prostor, ve kterém se zdržují a kde by jim mělo být příjemně.

aragonit

Ovšem to není to jediné, co se k různým drahým kamenům, minerálům či horninám, vztahuje. Také se o nich tradují různé mýty, kterým my lidé můžeme, ale také nemusíme věřit. A i ty jsou někdy motivací k tomu, abychom si nějaké ty drahé kameny kupovali a využívali je. Možná i vy už jste někdy něco o pomalu až magických účincích různých druhů kamenů slyšeli, že?

Kolují tedy různé zvěsti. A ani aragonit neboli onyxový mramor není v tomto ohledu výjimkou. A konkrétně o něm se říká třeba to, že je přiřazen k Marsu a ohnivému živlu, že pročišťuje blokády energie a podporuje duchovní růst, zklidňuje a podporuje rovnováhu a pomáhá se soustředit a získat zodpovědnost a disciplínu. Což někteří lidé z našich řad potřebují a v co doufají.

Když chce někdo být obklopen krásou nebo třeba získat podporu v některém z výše zmíněných ohledů, může si tedy tento kámen pořídit a doufat ve splnění toho, oč mu jde. A pokud se má takovým kamenem vyzdobit něčí domácnost, je nejlepší volbou aragonit pyramida, která je prý funkční a pozitivně ovlivňuje prostředí, ve kterém se člověk nalézá. Jde o ideální doplněk domácnosti, který tu prý dokonce zabraňuje plesnivění a hnití a neutralizuje nebezpečné geopatogenní zóny, jež prý stojí i za rakovinou či problémy se spánkem.

pyramida

Aragonitové pyramidy se tedy staly a stávají volbou mnoha lidí, kteří věří ve zmíněné efekty aragonitu. Na tento opracovaný kámen z onyxového mramoru prostě nedají někteří z našinců dopustit. A i když jsem v tomto případě v mnoha ohledech spíše skeptický, přece jenom bych si možná raději takovou aragonitovou pyramidu pořídil. Jeden nikdy neví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup