Každý kdo má osobní automobil a chystá se stěhovat, mě dá určitě za pravdu, že neustále přejíždění a skládání věcí do malého auta stojí za starou belu. Pokud se tedy chystáte stěhovat, vsaďte na půjčovnu dodávek Brno Maxidodávky, která Vám nabídne velký výběr vozů z mnoha výhodami.

půjčovna

Každý z nás by si nejradši představoval, aby u něho před domem stála dodávka, kterou by měl kdykoliv při ruce, bohužel pokud jí nemáte, musíte sáhnout po pronájmu. Nemusíte však věšet hlavu, pronájem není vůbec na škodu, ale ba naopak má mnoho výhod.

Firma nabízí velké množství automobilů, ze kterých si vybere právě ten, který se Vám hodí nejvíce. Na výběr budete mít od menších až po větší vozy, které slouží k přepravě většího materiálu. Všechny vozy jsou vybaveny GPS zabezpečením proti krádeži a dálniční známkou pro Českou republiku. V ceně pronájmu je samozřejmě asistenční služba a havarijní pojištění. Mezi další výhody patří také najetí neomezených kilometrů propůjčení stěhovací techniky zdarma. Pokud pojedete pro dodávku autem, můžete si nechat zaparkované auto přímo v areálu firmy, kde nemůže dojít k odcizení.

půjčovna (2)

Rezervaci automobilu si můžete udělat na webových stránkách díky jednoduchému formuláři, který zvládne snad každý. Mimo to Vám ihned vyjede předběžná cena za pronájem. U každého vozu jsou napsané důležité informace, které Vás mohou zajímat. Jde o počet míst k sezení, typ motoru, nebo také počet paletových míst. Mezi další informace patří také zatížení vozidla, či jeho rozměry. Pokud je dodávka vybavena i jinými vymoženostmi, vždy jsou tu specifikované. Může jít o tempomat, klimatizaci, ale také měření teploty včetně tisku, či nezávislé topení, které se může hodit na delší cesty.

Pokud se tedy rozhodujete, zda se pronájem dodávky vyplatí, odpověď je ano. Zaručeně si ušetříte čas a námahu, kterou byste měli s osobním automobilem.