Trápíte se tím, že byste si potřebovali půjčit, ale nemáte kde, protože máte nízký příjem? Nezoufejte, zdaleka v tom nejste sami! Taková situace potkává dnes a denně stovky lidí, kteří mají podobný problém jako vy. A vlastně se ani tak nejedná o skutečný problém jako o zbytečně nafouknutou bublinu, kterou vytvářejí klasické zavedené banky svým arogantním chováním k běžným lidem.

prasátko na peníze

Pro banky je totiž dostatečným příjmem pouze takový příjem, který mají movití lidé, tedy tak zvaných deset tisíc lidí z horní společenské vrstvy, což ve srovnání s deseti miliony obyvateli ve státě není příliš mnoho.

Konec vytáček a arogance

Ovšem bankám a jejich arogantnímu jednání již odzvonilo. Na trh totiž vstoupily solidní nebankovní společnosti, které se ke svým klientům chovají diametrálně odlišně. Nejenže jim vycházejí vstříc, ale také pro ně na míru připravily finanční produkt, kterým je hypotéka bez příjmu, který je určen právě všem lidem, které by v klasické bance bankovní úředníci odmítli kvůli jejich údajně nízkému příjmu.

symbol zákona

Půjčka úplně pro každého

U hypotéky bez příjmu totiž vůbec nezáleží na tom, kolik vyděláváte. A vlastně ani nezáleží na tom, na co si peníze chcete půjčit. Ne, opravdu vás kvůli tomu nebude nikdo vyslýchat ani ponižovat. Jediné, co je v tomto směru důležité, je to, zda se za svou půjčku můžete zaručit. A k tomu vám postačí nějaká vlastní nemovitost. Takže ať už vlastníte chatu, pozemek, byt či dům či cokoli jiného, tak je to určitě vhodnou zárukou toho, abyste na potřebné peníze dosáhli.

ozubené mince

K úspěchu vám stačí i dobrý přítel

Ovšem zoufat nemusíte ani v případě, kdy nic podobného v ruce nemáte. Pokud máte alespoň dobrého přítele, který takto zajištěný je, může se za vás svou nemovitostí zaručit on. I tak je to možné. Takže jasně vidíte, že tyto nebankovní půjčky jsou opravdu postaveny tak, aby na ně dosáhl naprosto každý, a to bez zbytečných vytáček úředníků a bez zbytečných komplikací, které klientům působí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup