Od erotických masáží bychom očekávali vzrušení, vášeň a rozkoš, ale to není vše, co nám mohou poskytnout. Je to zároveň zabiják stresu, posilovač imunity a jeden z nejlepších léků na úzkosti a depresivní stavy.

Antistres – stresu lze čelit různým způsobem. Můžete se věnovat svým zálibám, četbě nebo sportu, ale velice účinné jsou i masérské techniky prováděné citlivou a zkušenou rukou. Doteky lidskou dlaní předávají energii, působí na nervová vlákna a uvolňují fyzické i psychické blokády. Dobře provedená erotická masáž je něco jako vyšší stupeň „high level“, který proti stresu stoprocentně zabírá. Podstatná je především důvěra v maséra nebo masérku a vhodně zvolený způsob techniky.

muž a žena

Pozitivní vliv na imunitu – že by zrovna erotická masáž podporovala imunitu a pomáhala v boji proti infekci? Samozřejmě, a to hned z několika důvodů. Především se hlazením pokožky s masážními oleji důkladně hydratuje a vyživuje povrchová vrstva „epidermis“, podporuje se lymfatický systém, který je s imunitním systémem úzce spjat, a pozitivně působí i zmíněná eliminace stresu. A o silném pozitivním vlivu orgasmu by bylo asi zbytečné hovořit.

žena ve spodním prádle

Diskrétní služba – povinností každého salonu je držet v tajnosti jakékoli informace o svých klientech. Je to v tomto ohledu naprosto bezpečná služba. Muži, kteří nejsou dostatečně uspokojeni v partnerském vztahu po sexuální stránce, anebo se zdráhají svěřit partnerkám se svými skutečnými tužbami, se při profesionálně vedené masáži uvolní, odreagují, a splní si svá tajná přání. Něžné doteky hebkou kůží zkušené masérky jsou někdy víc, než „domácí“ hrubý sex ve stylu, který nám nevyhovuje, a kdy musíme podstupovat i jisté kompromisy. Zároveň jsou erotické masáže Praha lepší volbou, než partnerská nevěra s cizím člověkem, který není vázán mlčenlivostí, a tím pádem hrozí prozrazení takového vztahu. Ovšem jestliže si oba životní partneři důvěřují, mohou vyzkoušet partnerskou masáž, jejíž průběh dokáže podpořit fantazii a vzájemné soužití ještě více upevnit.