Kožená zástěra je velmi výhodná. Kožená zástěra vám chrání vaše oblíbené oblečení a taky vaši kůži. Vždyť byste přeci jistě nechtěli mít třeba spálenou ruku od ohně. Jednou si pamatuji, jak jsme chtěli s rodinou grilovat. Všichni jsme byli krásně a svátečně oblečení, protože jsme čekali návštěvu. U nás na zahradě se slavila narozeninová oslava a je samozřejmě logické, že jsme nechtěli být někdo zašpiněn. Takže jsme si vzali na sebe různé staré přehozy anebo taky zástěry. A právě jsem taky našla na půdě koženou zástěru. Skoro takový poklad! A já o ní ani nevěděla. Nevěděla jsem, že kožená zástěra vůbec ještě existuje.

O oblečení se bát nemusíte.

Pamatuji si, že kožené zástěry dříve nosili kováři anebo ti lidé, kteří se starali o koně a dobytek. Nicméně kožená zástěra je výhodná v tom, že je krásně přizpůsobivá a taky záleží na tom, jakou tloušťku kožené zástěry si vyberete. Některé jsou opravdu velmi odolné, že je ani nepřestřihněte nebo přeřízněte. Kožená zástěra vás velmi dobře dokáže ochránit i před ohněm.

I při zahradničení využijete zástěru.

Sice ne nastálo, ale odolá i mírném ohni. Taky se velmi snadno čistí. Není to nasakovací materiál, takže všechno půjde hadříkem dolů. Nicméně ale důležité je hlavně to, že kožená zástěra vás uchrání právě u grilování, když na sebe třeba přelijete nějaký olej a nebo převrhnete maso. Taky vás uchrání před tím, kdyby třeba ulítla nějaká ohnivá kulička, takový pálivý střípek. Myslím, že kožená zástěra je také cenově dostupná, pokud si vyberete levnější variantu. Samozřejmě že jsou zástěry i dražší. Já jsem si koženou zástěru pořídila úplně novou za dvanáct stovek. Nicméně jsem našla ale jednu na půdě, kterou jsem měla zadarmo a mám jít doteď. Mám ji spíše jako památku. Nicméně kožená zástěra je velmi slušivá, takže si myslím, že ji určitě doma využijete. Budete rádi, že budete mít co si dát přes sebe, když budete vařit nebo grilovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup